Zapraszamy do współpracy nauczycieli, pedagogów, psychologów z całej Polski, a szczególnie z miast, w których nie mamy swoich oddziałów.

Od kandydatów oprócz wykształcenia wyższego oczekujemy:

  • kreatywności,
  • gotowości do dokształcania się,
  • dobrej samoorganizacji i samodyscypliny.

Szukamy przede wszystkim osób czujących w sobie talent do nauczania innych. Na prowadzonych przez nas kursach uczymy wyłącznie przy pomocy aktywnych metod nauczania. Dlatego ofertę współpracy kierujemy przede wszystkim do aktywnych nauczycieli (również studentów IV i V roku studiów dziennych z ukończonym kursem pedagogicznym) oraz wszystkich tych osób, które chciałyby uczyć innych i zajmować się szkoleniami.

Aby uzyskać uprawnienia do prowadzenia zajęć w zakresie szybkiego czytania i technik uczenia się, należy ukończyć licencyjny kurs trenera szybkiego czytania w siedzibie naszej firmy

Podjęcie współpracy z nami daje gwarancję zdobycia unikalnych kwalifikacji zawodowych, czerpania radości z pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a także da niemałą satysfakcję finansową.

Szczegółowe warunki współpracy przedstawione będą bezpośrednio zainteresowanym osobom. Zainteresowanych prosimy o CV wraz z listem motywacyjnym, które należy przesłać na adres: tubaj@wp.pl lub skontaktować się telefonicznie: tel. 075 644 6050, 504 225 773.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
statystyka