6-7-8 lipca to ważna data w naszej firmie. W siedzibie Szkoły w Bolesławcu odbyło się szkolenie z arytmetyki mentalnej i w odczuciu wszystkich szkolących się -jedyne, co przychodzi teraz na myśl to: wielkie wow.

Cóż to takiego?  Arytmetyka mentalna to nie tylko sposób liczenia na liczydłach typu abakus (jap. soroban), ale także droga do rozwijania swojego umysłu poprzez współdziałanie obydwu półkul mózgowych – lewej i prawej. To również rozwijanie kreatywności, zdolności abstrakcyjnego i logicznego myślenia, to łączenie nauki z zabawą.

Szkolił nas – przyszłych trenerów – wicemistrz świata w olimpiadzie matematycznej Anvar Bagautdinov.

Trzy dni zleciały bardzo szybko. Było to dla nas niesamowite przeżycie. Uczyliśmy się niby prostych rzeczy, a jakże zajmujących i wiele wnoszących do naszego dotychczasowego zasobu informacji.

Wiedza i łatwość z jaką ją przekazywał Anvar, spowodowała, że zajęcia były niezwykle ciekawe i, mocno inspirujące. Po przyjeździe do domu, wciąż ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy… Arytmetyka mentalna to wyjątkowa metoda, wspierająca rozwój zdolności intelektualnych oraz twórczych u dzieci, pomagająca im osiągnąć pełnię potencjału intelektualnego i twórczego. Abakus to kompletny system rozbudowy mózgu, który pomoże Twojemu dziecku rozwijać jego umiejętności umysłowe i kreatywne. Mógłbym pokusić się o stwierdzenie, mówi jeden z uczestników szkolenia że metoda ta, mimo iż stara, jest bardzo innowacyjna i mogłaby zrewolucjonizować proces nauczania. intelektualnych oraz twórczych u dzieci, pomagająca im osiągnąć pełnię potencjału intelektualnego i twórczego. Abakus to kompletny system rozbudowy mózgu, który pomoże Twojemu dziecku rozwijać jego umiejętności umysłowe i kreatywne. Mógłbym pokusić się o stwierdzenie, mówi jeden z uczestników szkolenia że metoda ta, mimo iż stara, jest bardzo innowacyjna i mogłaby zrewolucjonizować proces nauczania.

Kolejna grupa naszych trenerów przejdzie takie szkolenie tym razem w Warszawie w Centrum Abakusa w dniach 17-18-19 sierpnia.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
statystyka