Emilia C.

Referencje dla Pani Barbary Koniecznej.

Kurs, ktory skończylam jest wyjątkowy. Poznałam techniki szybkiego czytania, dzięki którym zwiększyłam swoje tempo do 1050 słów na minutę. Poznałam wiele ciekawych technik przyswajania wiedzy, które bardzo dobrze sprawdzają się w mojej nauce. Dowiedziałam się jakie są ćwiczenia na pobudzenie pracy mózgu i wprawienie się w stan relaksacji pozwalającej na przyswajanie wiedzy jak gąbka. Dowiedziałam się również, jakiej muzyki należy słuchać, aby chłonąć jeszcze lepiej wiedzę.

Poznałam swoje preferencje zawodowe. Pani prowadząca pomogła mi sprecyzować mój cel życiowy, oraz udzieliła mi rad, co robić aby go osiągnąć. Mam więcej czasu, czytam więcej.

Najważniejsze jest chyba to, że nauczyłam się żyć w harmonii ze światem, iść tak, żeby się nie załamywać, jeżeli coś nie powiedzie się – cały czas iść do przodu.

Zajęcia są prowadzone w bardzo milej atmosferze. Pani Barbara jest świetnym psychologiem i bardzo dobrze zna się na ludziach, jest bardzo kompetentna w tym, co robi, ale jest też bardzo wymagająca, co uważam za słuszne.

Generalnie jestem bardzo, bardzo zadowolona z uczestnictwa w takim kursie i bardzo dużo mi pomógł i naprawdę bardzo, bardzo go polecam.

Emilia C. – kursantka

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
statystyka