Maciej Wróblewski

Ukończyłem kurs w szkole szybkiego czytania i technik uczenia się “Tubaj” w 2009 roku. Podczas tego kursu opanowałem technikę doskonałego rozumienia tekstu czytanego oraz zwiększyłem znacznie swoje tempo czytania. Kurs nauczył mnie również wielu znakomitych technik zapamiętywania, które bardzo przydały mi się w nauce do egzaminu dojrzałości, metod relaksacji i skutecznej koncentracji na wykonywanym zadaniu.

Połączenie technik pamięciowych, technik relaksacji oraz koncentracji z technikami szybkiego czytania i maksymalnego rozumienia tekstu pozwala na szybkie opanowanie materiału i trwałe zapamiętanie wielu szczegółów. Taka nauka jest szybka, zdecydowanie łatwiejsza oraz efektywniejsza niż typowa nauka na pamięć, którą stosowałem wcześniej.

Polecam taki kurs, ponieważ jest bardzo przydatny nie tylko w nauce i czytaniu, ale także w życiu codziennym. Poznane metody ułatwiają odstresowanie się i skoncentrowanie się na wykonywanej czynności. Przy okazji znacznie przyjemniej jest czytać książki dla rozrywki, ponieważ poświęcamy mało czasu na przeczytanie wielu stron. Możemy czytać dużo i szybko jednocześnie doskonale rozumiejąc czytany tekst.

Z pozdrowieniami
Maciej Wróblewski

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
statystyka