Małgorzata Skorczyk

Swoją przygodę z kursem szybkiego czytania rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Była to przemyślana decyzja. Zawsze chciałam wziąć udział w takich zajęciach i spełnić swoje marzenie – szybciej czytać.

Zajęcia prowadzone przez Panią Barbarę Konieczną były bardzo ciekawe i ekspresyjne. Dzięki nim mogłam rozwinąć się pod wieloma względami. Jak mówią: „praktyka czyni mistrza”, więc jeśli ktoś myśli, że na takim kursie wystarczy sama obecność fizyczna bez większego zaangażowania, jest w błędzie. Trafnie sprawdza się tutaj również przysłowie, że „bez pracy nie ma kołaczy”.  Aby zobaczyć efekty, trzeba było ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Zajęcia pokazały jak efektywnie wykorzystać technikę szybkiego czytania. Jak w najkrótszym czasie przeczytać i zrozumieć dość obszerny tekst. Doświadczenie, które zdobyłam podczas tego kursu, już teraz wykorzystuję w życiu codziennym, m. in. w pracy i na studiach. Dzięki temu, że szybciej czytam przede wszystkim zaoszczędzam mnóstwo czasu.

Cieszę się, ż ukończyłam taki kurs także dlatego, że miałam możliwość poznania i współpracowania ze wspaniałymi ludźmi. Kontakty towarzyskie sprawiały, że nauka była jeszcze przyjemniejsza!

Przychodząc na kurs czytałam 250 słów/min. Moje tempo czytania na chwilę obecną wynosi 600-700 słów/min. To mówi samo za siebie.

Pozdrawiam przyszłych i obecnych kursantów :)

Małgorzata Skorczyk

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
statystyka