Martyna Michalska

Jestem bardzo zadowolona z kursu w Szkole Szybkiego Czytania TUBAJ. Teraz uczę się i czytam z przyjemnością :)

Wybrałam kurs 6-tygodniowy, aby poprawić zdolność koncentracji i skrócić czas nauki poprzez zwiększenie tempa czytania.

Z przyjemnością chcę przyznać, iż dzięki pracy na kursie i indywidualnym czasie poświęconym na ćwiczenia moje osiągnięcia są imponujące.

Lepiej rozumiem tekst, który czytam i czytam go kilka razy szybciej. Dzięki poznaniu technik efektywnego uczenia się, poprzez rozwijanie wyobraźni i nierzadko surrealistycznych łamigłówek jestem w stanie zapamiętać nawet najbardzej problematyczny materiał.

Bardzo ważnym elementem stał się dla mnie relaks, który musi towarzyszyć mi zawsze, kiedy siadam do lektury. Dzięki metodom zaproponowanym przez trenera naprawdę łatwo pozbyć się napięcia i stresu.

Rozwijając swoją wyobraźnię obudziłam kreatywne myślenie. Używam nietypowych skojarzeń, których wcześniej bym się wstydziła. Jestem pełna życia i uwierzyłam w siebie. Pozytywne nastawienie i optymizm towarzyszą mi od teraz na każdym kroku, co motywuje mnie do działania.

Jeśli szukasz natchnienia, jeśli tęsknisz za rysowaniem i używaniem kredek, i chcesz nauczyć się żonglować, spróbuj odkryć drogocenny kurs szkoły TUBAJ.

Aby odkryć to co w życiu naprawdę ważne i mieć satysfakcję ze swojej pracy postaw na piękno, jakim jest indywidualna praca z samym sobą.

Serdecznie polecam,
Martyna Michalska

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

×
statystyka