Szkoła technik uczenia się dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Od ponad 20 lat prowadzimy Szkołę Szybkiego Czytania i Technik Uczenia się „TUBAJ”. Zaczynaliśmy w Bolesławcu, dziś nasze oddziały znajdują się w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce, a nawet w Londynie. Przekonaliśmy tysiące uczniów, że można uczyć się efektywniej, a dzięki temu – z większą przyjemnością. Właśnie temu bowiem służą nasze kursy szybkiego czytania i technik pamięciowych. Prowadzimy zajęcia głównie dla dzieci i młodzieży szkolnej, pomagamy uczniom z trudnościami w nauce wypracować lepsze metody nauki, a co za tym idzie – lepsze wyniki w szkole. Opracowaliśmy również kursy dla dorosłych – nigdy wszak nie jest za późno na naukę, a wraz z szybszym czytaniem rośnie przyjemność z tej czynności. Zapraszamy też seniorów, których uczymy ćwiczyć pamięć. Współpracujemy również z firmami, którym zależy na rozwoju ich pracowników, z kolei dla rodziców opracowaliśmy weekendowe warsztaty poświęcone temu, jak uczyć dzieci czytać.

Wszystkie materiały do zajęć są autorskie – niedostępne nigdzie indziej i unikatowe. Co najważniejsze – pomagające osiągać rezultaty, którymi się chwalimy – nawet 3-krotnie większą efektywność w nauce i 5-krotne zwiększenie prędkości czytania.

Potwierdzeniem naszej skuteczności są liczne sukcesy naszych absolwentów, jak również ich opinie czy referencje i rekomendacje.

Oddziały szkoły

Sprawdź, gdzie nasza szkoła posiada oddziały i gdzie nauczysz się dobrze uczyć!

Zobacz: